روش های ارسال کالا

بسته به مقصد یکی از روش های زیر برای ارسال کالا قابل استفاده خواهد بود:

- ارسال با پیک: برای مقاصد درون شهر تهران

- پست پیشتاز: برای تمامی مقاصد

- پست سفارشی: برای تمامی مقاصد

بسته به مقصد و مبلغ خرید، هزینه ارسال در خرید بیش از یک مقدار رایگان خواهد بود. به عنوان مثال در شهر تهران برای خرید بیش از ۱۰۰ هزار تومان، هزینه ارسال رایگان است.

هزینه ارسال در هنگام خرید و قبل از ثبت سفارش، در بخش جزئیات فاکتور قابل مشاهده می‌باشد.

 

روش های پرداخت

در هنگام خرید یکی از دو روش زیر برای پرداخت وجه کالا قابل انتخاب است:

- پرداخت در محل

آن دسته از مشتریان که تمایل دارند بعد از رویت کالای خود پرداخت وجه آن را انجام دهند می‌توانند از این طریق اقدام نمایند. پرداخت در محل می‌تواند به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه Pos با استفاده از کارت بانکی صورت پذیرد. در حال حاضر این نوع پرداخت فقط در صورتی که محل ارسال کالا در شهر تهران باشد، امکان پذیر است. در آینده نزدیک این امکان برای سایر شهرها نیز فراهم خواهد شد.

- پرداخت اینترنتی و از طریق درگاه بانک

با انتخاب این روش، کاربر در ادامه عملیات خرید و بعد از ثبت سفارش به درگاه بانک انتخاب شده منتقل می‌شود و لازم است عملیات خرید اینترنتی را با در اختیار داشتن رمز دوم و CVV2 کارت بانکی خود انجام دهد. درگاه‌های بانکی موجود عبارتند از درگاه بانک ملت و بانک پاسارگاد که در حین ثبت خرید قابل انتخاب است.

در انتهای این عملیات مشتری به سایت باز می‌گردد و می‌تواند با کد رهگیری خرید خود را دنبال نماید.

 

مرجوع نمودن کالا

   دیجی‌کال‌تل همواره کالای اصل و بدون مشکل را به مشتری تحویل خواهد داد. به هر حال در صورتی که کالای تحویل شده دارای مشکل باشد و این مشکل به استفاده نادرست مشتری مرتبط نباشد و یا کالای تحویلی با جزئیات سفارش ثبت شده مطابقت نداشته باشد، امکان بازگشت و یا تعویض آن در یک بازه ۲۴ ساعته وجود دارد. در این حالت هزینه مرجوع نمودن کالا بر عهده دیجی‌کال‌تل خواهد بود و هزینه‌ای از مشتری دریافت نمی‌شود.

  در حالتی که مشتری از خرید خود منصرف شده باشد نیز می‌تواند کالا را عودت دهد. بدین منظور لازم است هولوگرام مخصوص دیجی‌کال‌تل که بر روی محصول درج شده، مخدوش نشود و یا در صورت عدم وجود هولوگرام، شیرینگ محصول باز نشده و کالا از بسته بندی خارج نشده باشد. در این حالت هزینه ارسال بر عهده مشتری خواهد بود.

برای بازگشت کالا لازم است با دیجی‌کال‌تل تماس گرفته شود و یکی از دو روش زیر انتخاب شود:

- بازگشت از طریق ارسال با پیک توسط مشتری

- دیجی‌کال‌تل اقدام به بازگشت و یا تعویض کالا خواهد نمود.